První trávníkářská franšíza ŠENA PROFI

Někdy se velké věci stanou tak nějak přirozeně, bez velkých oslav, humbuku, bez nadměrné pozornosti. Minulý týden proběhlo historicky první školení nových franšízantů pod značkou ŠENA PROFI. Jedná se o vůbec první trávníkářskou franšízu v Česku s ambicí obsluhovat 2500 zákazníků v 50 okresech během tří let.

Plán rozvoje franšízy ŠENA PROFI 2023 – 2025

Možná si řeknete, aha, nějaký další zahradník… Ale kdepak, čistý trávníkář bez ambicí fušovat do něčeho, čemu nerozumíme. Nebudeme dělat vše, budeme dělat pouze pravidelnou péči o trávník, tak jako to děláme v Praze a okolí již od roku 2006!

Právě jsme proškolili první trávníkáře a další se již připravují, aby Vám nabídli naše služby.

Vím, že pokud jste tady na tom blogu, že Vás asi péče o trávník baví, ale přiznejte si, občas prostě nevyjde čas, udělat ve vhodnou dobu vertikutaci, taky se občas stane, že zapomenete pohnojit a už nemluvě o tom, že byste se těšili, že celý víkend budete aerifikovat trávník a rozvážet tuny písku. A možná v takových chvílích by se hodil někdo jako já, kdo by Vám kryl záda, aby Váš trávník nestrádal, když zrovna máte jiné úkoly. A těch je ostatně vždycky kolem domu a rodiny dost.

Možná Váš soused není takový „blázen“ do trávníku jako Vy, ale pokukuje po Vašem trávníku a taky by se rád kochal zeleným pažitem. Třeba zrovna on by ocenil, že to uděláme celé od února do listopadu za něj. Bude mít hezký trávník a nemusí být zrovna anglický, navíc nebude muset kupovat sekačku, hnojiva a další věci, kterým nechce rozumět.

Prostě jen je dobré vědět, že jsme tady a budeme Vám blíž a blíž, až budeme ve finále jezdit i do Vaší ulice. Spojení na naše trávníkáře ve Vašem okrese najdete na www.senaprofi.cz.

Volný koncept ŠENA PARTNER, který předcházel ŠENA PROFI, bohužel nesplnil moje očekávání od kvality poskytovaných služeb a již dále jej rozvíjet nebudeme a označení PARTNER zaniklo. Už budou jen trávníkáři ŠENA PROFI a půjčovny ŠENA.

Kdo má zájem o spolupráci, může si přečíst tento článek Přidej se k nám, kde detailněji vysvětlujeme, proč dává smysl začít trávníkařit právě s námi v zádech.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..