ŠENA shop posílila trávníkářka

Stále větší zájem o rady a konzultace přivedl ŠENA shop k tomu, že od ledna svůj tým posílil o staronového člena, trávníkářku Andreu Koderovou.

Andrea se trávníkářství věnuje 9 let. Na začátku když jsem jí přijal do týmu byla úplný začátečník, úplně bez zkušeností a znalostí. Díky intenzivní praxi, neustálému sebevzdělávání se vypracoval velmi rychle na odborníka. Udělala si oficiální vzdělání v oboru, takže certifikovaný greenkeeper.

S Andreu se naše cesty nikdy úplně nerozešly, vždy jsme spolu byli v úzkém kontaktu a vzájemně jsme si pomáhali, i když já se naplno věnoval vřetenovým sekačkám.

Když Andrea poprvé nastoupila, tipoval jsem, že vydrží těžkou a hlavně intenzivní fyzickou práci, tak tři roky. Vydržela devět sezón a to je vážně obdivuhodné. Jednoznačně to svědčí, že má Andrea obří vůli.

Andrea je výborná v identifikaci chorob trávníku a určování léčby. Sama experimentovala s různými šetrnými přípravky na léčbu, nejen od firmy Pure, a i díky tomu rozšíří ŠENA shop již brzy svou nabídku o další registrované bio přípravky.

Jaký bude mít přínos Andrea pro zákazníky ŠENA shopu? Především se zvýší kapacita osobních konzultací a pokusíme se realizovat i náš nápad, jak udělat konzultace cenově dostupnější i ve vzdálenějších místech republiky. Andrea posílí kapacitu péče o zákazníky, takže dotazy zákazníků budou zodpovídány rychleji.

Celkově je posílení týmu součástí rozvoje ŠENA shopu ve smyslu zvýšení dostupnosti kvalitních služeb a produktů v celé republice.

Služby ŠENA shopu:

Andrea Koderová – trávníkářka ve společnosti Greenkeeping Tomáše Šeny

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..