Centrum Vřetenových Sekaček – otevřeno!

Trh s vřetenovými sekačkami je dlouhá léta roztříštěn a jednotlivé značky nedokáží čelit masivnímu marketingu „rotačních sekaček“. Nemám z toho radost, protože to v očích lidí, kteří se starají o trávníky, vypadá, že vřetenové sekačky jsou nějaké podřadné. Ale opak je pravdou, ten z Vás, kdo se do problematiky sečení trávníků trošku ponořil, ví, že mám pravdu.

Golfová hřiště, travnaté tenisové kurty, všechna kvalitní travnatá hřiště, ať na fotbal, baseball, kriket i kroket se stříhají po celém světě vřetenovými sekačkami. Jistě, nejsou to ty ruční, které musíte tlačit. Jsou to moderní komfortní stroje, jejichž cena se vyrovná ceně Vašeho auta.

Vřetenovým sekačkám se věnuji téměř již 20 let. Za tu dobu jsem některé dovážel a Anglie, některé vyvíjel a vyráběl. Stojím za tím, že přes 2000 z Vás po celém světě má nyní vřetenovou sekačku a hezčí trávník, od Aše po Svidník, od Hawaie, přes Mexiko, po Arménii, od Norska po Ghanu. Jako profesionální trávníkář jsem s vřetenovými sekačkami nasekal miliony metrů čtverečních. Zažil jsem s nimi vzestupy i pády. Ale nezanevřel jsem na ně. Naopak, vidím, jak i Vy je máte rádi a nechcete se jich vzdát. Ano, nemůžeme to tomu trávníku udělat, zase ho drtit rotační sekačkou.

Jednoduše nastala doba, kdy jsem se rozhodl, že se pokusím celý trh s vřetenovými sekačkami trochu zpřehlednit, vyčistit a rozvíjet. Proto jsem se rozhodl otevřít, zatím jen, eshopové Centrum Vřetenových Sekaček, což je místo, kde by měly být brzy všechny značky a modely dostupné v Evropě.

Obchod s názorem

Nejde o druhou Heuréku nebo jiný srovnávač zboží. Jedná se o obchod s názorem. Ano, často chcete znát můj názor, voláte a chcete ode mě poradit, jakou sekačku si koupit. Tak tomu dejme aspoň základní systém, který mohou sdílet všichni. Jestli se k tomu výrobci a dovozci postaví čelem nebo utečou, to nevím a je mi to celkem jedno, já na nich závislý nejsem. Ať je výsledkem to, že víme, které stroje jsou skutečně kvalitní a stojí za to si je koupit, a naopak, co je čínský šunt a nestojí ani za zlámanou grešli.

Troufnu si říct, že mám kompetenci toto posoudit a říct Vám to ve formě, která bude jasná a stručná. Někdy vřetenová sekačka za 2000 Kč mile překvapí svou důmyslností a jindy rádoby „nadstandardní“ stroj zklame. Nechci být ani dTest, kde kvalita návodu má stejnou váhu jako jako kvalita zpracování stroje. K čemu takový dTest, když je za vítěze vybrán nepoužitelný šunt.

Dnes jsem tedy spustil CVS a jste vítání. Postupně doplním k studeným popiskům od výrobců i můj pohled a názor, sekačky budu testovat a testy budu natáčet, a na webu publikovat. Aktuálně mám v nabídce 33 značek a přes 50 modelů a ještě zhruba 20 jich přibude.

Nevím, že by kdekoliv na světě byl obdobný obchod, proto považuji dnešní den za mimořádný a možná ani já sám netuším, čeho semínko jsem tímto začal šlechtit. Čas to ukáže. Čas totiž miluje kvalitu.

Kromě prodeje nabídnu i podporu při reklamacích u jiných prodejců, doporučení při řešení servisu, sestavení a zprovoznění stroje, zaškolení a jiné užitečné služby.

PS: rád bych tímto poděkoval všem zákazníkům, kteří nakupují v Šena shopu, protože díky Vám mohu investovat do nových služeb a nástrojů, které Vám usnadní a zpříjemní péči o trávník. Spolu jsme silnější.

www.CentrumVretenovychSekacek.cz

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..