Plnit vaše přání mě baví

Plnit Vaše přání mě baví.
Plnit Vaše přání mě baví.

Milý trávníkáři,

nedostatek času Vám ubírá možnosti věnovat se Vašemu trávníku dle Vašich představ. Ze svého cíle v podobě krásného trávníku však nechcete slevit.

Rozumím tomu. Proto není dne, abych se svým týmem nepřemýšlel, jak Vám Vaší snahu a práci usnadnit.

Před 10 lety jsem proto začal pečovat fyzicky o Vaše trávníky a udělali jsme z nich anglické. Velké díky všem, kteří mi poskytli možnost splnit jejich sen.

Další příležitost jste mi dali, když jste požadovalihnojivo, které nepálí trávu a je na přírodní bázi. Sehnali jsme pro Vás špičkové holandské biohnojivo Pure, které se během let stalo Vaším nedílným pomocníkem péče o kvalitní trávník.

A zdaleka největší příležitost jste mi dali, když jste požadovali kvalitní sekačku na trávu. I tady jsem se rozhodl, že Vaše přání vyslyším a zařídím, aby na trhu byla k dispozici. Na první pohled to byl úkol relativně snadný pro vysokoškoláka se zkušenostmi s maloobchodem. Vy, co mou snahu splnit Vaše přání sledujete nějaký ten pátek, víte, že to byl úkol, s kterým jsem se hodně popral. A nakonec jsem na jeho splnění musel vsadit úplně vše, tím myslím úplně vše. Nenechal jsem si vůbec nic v rezervě, o penězích ani nemluvě, ale hlavně osobní a rodinný život, soukromí, veškerý čas. Protože nemám jedinou pochybnost, že dokážete kvalitu ocenit a že Vám opět pomůžeme k lepšímu výsledku.

Vaše rady a zkušenosti, které jste mi laskavě poskytli, výrazně napomohly tomu, že vřetenová sekačka Swardman Edwin je nejlepší na světě.

Plnit Vaše přání mě baví. Žádali jste o rady, jak pečovat o trávník, tak jsme udělali blog www.MilujuSvujTravnik.cz, udělali jsme facebookovou stránku, kde se všechny zájemce o pěkný trávník snažíme propojit, aby informace proudily křížem krážem. Děláme pravidelně školení Domácí trávníkář.

Snažím se věci dělat tak, abyste z nich měli maximální užitek, aby Vám šetřily čas, aby se výsledek v podobě krásného trávníku dostavil co nejdříve.

I proto se obklopuji spolupracovníky, kteří jsou schopnější než já. Díky tomu, jsme schopni plnit rychleji Vaše přání a můžeme to dělat na mnohem větším prostoru.

Stále mi sdělujete Vaše přání a i s nimi stále pracujeme a dále je rozvíjíme. Beru to tak, že jste si vybrali mě, potažmo Swardman, jako Vašeho řešitele věcí kolem trávníku.

V našem týmu to vnímáme tak, že nikde v naší činnosti není bariera vůči ničemu a nikomu. Není žádné: Zákazník vs. Prodejce, Zákazník vs. Trávník. Ředitel vs. Operátor výroby,  Zákazník vs. Servisní technik.  Prostě my všichni máme společný cíl. Trávník nám všem dělá radost. Vy se o něj chcete kvalitně starat a k tomu potřebujete informace a prostředky. Tuto potřebu jste přesunuli na nás a celý Swardman pracuje na tom, abychom Vám dodali vše ve vysoké kvalitě vzájemnou spoluprací.

Neplýtvejte svým časem na tento text reagovat, nechci Vás zdržovat. Chtěl jsem jenom říct, že my jsme tady pro Vás.

S úctou
Tomáš Šena
trávníkář

 

2 komentáře: „Plnit vaše přání mě baví

 1. Dobré odpoledne,

  nedalo mi to Vám nenapsat 🙂 jste nejen zkušený „trávníkář“, ale i slohově zdatný marketér. Taky jsem se letos pro trávník nadchla – na  základě informací od Vás. A zjistila, že doposud bylo vše špatně a taky ten řídký přichcíplý chudák podle toho vypadal. 

  Takže už máme doma vřetenovou sekačku (pro začátek od Gardeny), objednané hnojivo Pure a haldu pytlů s trávníkovým substrátem. Poslední dny jsem strávila péči o těch našich 100m čtverečních a najednou se mi zdají nekonečné. Je to lepší než fitko :). Uvidíme, jaký to bude mít efekt, celé jsem to znovu zvertikutovala, propíchala vidlema, zapískovala a dosyla. Nejhorší scénář je znovuzaložení – což by vše vyřešilo, trávník je založený na normální zemině, žádný písek v ní přidaný není. Ale do toho se mi v tuhle chvíli nechce, dám mu ještě šanci.

  Děkuji za cenné informace a motivaci,

  mějte se prima,

  Ilona

  1. Dobrý večer Ilono,
   v první řadě děkuji za Vaše ocenění. Pokud jste se nadchla, tak vše půjde snadněji a dosáhnete mnohem lepších výsledků než doposud.
   Nejhorší scénář nechte na jindy. Z toho co jste napsala, je zřejmé, že jdete správnou cestou. Výsledek je v dohlednu.
   Budu rád, když mi dáte za měsíc vědět, jak to u Vás probíhá. 🙂
   Hezký den
   Tomáš

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..