Domácí trávníkář I. bude 6. září 2014

Díky Vašemu zájmu o informace, které se nikde nedočtete, jsme připravili další termín Domácího trávníkáře I.

Kosení, hnojení a zavlažování – tři operace, které Vás stojí nejvíce času a peněz. Tomáš Šena Vám řekne, jak je dělat správně, efektivně a bez nervů.


 

Jednou vidět, je lepší než 1000x slyšet. V rámci systematického vzdělávání lidí, které péče o trávník baví a mnohdy je vaším koníčkem, jsem připravil malý systém kurzů.

Zatím počítám se třemi kurzy. Začneme Domácí trávníkář I. (Kosení, hnojení, zavlažování), po absolvování tohoto základního levelu, se můžete posunout na vyšší úroveň, což bude představovat Domácí trávníkář II. (Vertikutace, vyčesávání, aerifikace) a pro úplné fajnsměkry následně vypíšeme i kurz Domácí trávníkář III. (Osiva a výsevy, ochranné postřiky, půdní vylepšovače).

Po absolvování tohoto kurzu by měl domácí trávníkář znát všechny základy k dokonalé péči o domácí trávník. Měl by se již vyvarovat chybám, experimentování, plýtvání energií a peněz. Měl by systematicky postupovat k lepšímu trávníku den za dnem.

Kurz povede Tomáš Šena zatím osobně a uvidíme, jaký bude zájem. Kurzu se může v daný termín zúčastnit maximálně 10 lidí. Teoretická část proběhne v sídle Swardman v Praze Modřanech a praktická výuka proběhne na soukromé zahradě, která reprezentuje všechny komplikace, které kolem trávníku můžete zažít.

Přihlásit na kurz se můžete zde.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..